Ścigają się z… bramką metra [WIDEO]


Opublikowane w wt., 15/01/2019 - 10:13

W mediach społecznościowych wyzwań „od metra”. Internet podbija dziś Fraude Challenge, w którym celem jest przebiegnięcie jak największej liczby osób przez otwartą bramkę podziemnej kolejki. Z zadaniem zmierzyła się już m.in. juniorska reprezentacja Francji w lekkoatletyce.

Na wykonanie zadania uczestnicy Fraude Challenge mają tylko kilka sekund. Gdy automatyczne drzwi bramki otwierają się, rozpoczyna się wyścig z czasem.

Młodzi Francuzi to obecni rekordziści wyzwania. Bramkę przekroczyło aż 25 osób.

W taki niebanalny sposób sportowcy reprezentacji „trójkolorowych” umilają sobie obóz treningowy w hiszpańskiej Barcelonie. Wśród uczestników zabawy znalazł się m.in. Jonathan Seremes - brązowy medalista mistrzostw świata do lat 20 w trójskoku. Jak poinformowali, wszyscy uczestnicy wykupili bilety do podziemnej kolejki, a cała zabawa odbywała się pod czujnym okiem trenerów.

Nagranie z Francuzami stało się viralem. Trwający zaledwie 18 sekund klip obejrzało już ponad 3,7 mln osób, 79 tys. osób „polubiło” klip, a kolejne 57 tys. osób „podało dalej”.

Zapewne nie jeden "influencer" kompletuje już swoją drużynę i planuje swoją próbę. Sprawa nie jest jednak taka łatwa, jak może się wydawać.

Jak większość takich wyzwań, tak i to posiada w sobie nutkę kontrowersji. W przypadku znalezienia się w strefie pasażerskiej wszyscy uczestnicy muszą posiadać aktualny bilet, o czym mówi regulamin przewozu. Nie wiadomo też czy złapanie na gorącym uczynku przez policję czy straż ochrony metra nie skończyłoby się mandatem.

RZ


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce