Terenowa Masakra razy dwa w 2017 r. Ruszyły zapisy


Ruszyły zapisy na dwie edycje Terenowej Masakry. W 2017 roku zawody odbędą się w bydgoskim Myślęcinku w dwóch terminach: 11 czerwca (4 edycja) i 24 września (5 edycja). 

Podczas każdego ze startów zawodnicy mają do wyboru są dwa dystanse: 5 kilometrów z 30 przeszkodami i 10 kilometrów z aż 45 przeszkodami

Terenowa Masakra to jeden z największych biegów przeszkodowych w Polsce. W ostatniej edycji, we wrześniu 2016 r. wystartowało ponad 1500 uczestników, którzy zmierzyli się z trudnym ukształtowaniem terenu oraz przeszkodami przygotowanymi przez organizatora.

- Naszym największym sukcesem jest unikatowa atmosfera, która panuje na Terenowej Masakrze. – opowiada Rafał Szulakowski, organizator. – W zawodach startują uczestnicy w wieku od 18 to 60 lat. I doskonale się bawią, niezależnie od poziomu wytrenowania.

W Terenowej Masakrze nie chodzi o najlepszy wynik, ale o możliwość dobrej zabawy, zmierzenia się z własnymi ograniczeniami. Zawodnicy współpracują ze sobą na trasie, aby szybciej i sprawniej pokonywać przygotowane przez nas przeszkody. To wszystko, wraz z dużą dawką błota i zaskakujących utrudnień, zapewnia doskonałą zabawę dla wszystkich uczestników.

- Serdecznie zapraszam do zapisów i podjęcia wyzwania Terenowej Masakry!

Terenowa Masakra w festiwalowym KALENDARZU IMPREZ.

mat. pras.


Polecamy również:


Podziel się: