W Poznaniu kolejny raz będą dyskutować o bieganiu


Opublikowane w wt., 03/09/2019 - 20:53

Na jakie korzyści mogą liczyć miasta i regiony, w których odbywają się biegi masowe, jak mierzyć wpływ tego typu imprez na przychody, wizerunek, czy jakość życia - na te i wiele innych pytań postarają się znaleźć odpowiedź uczestnicy siódmej ogólnopolskiej konferencji metodycznej pt. „Społeczno-ekonomiczne korzyści organizacji imprez biegowych”, która odbędzie się 6-7 listopada br. na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu (www.konferencjabiegowa.pl)

Konferencja przygotowywana jest z myślą o organizatorach imprez sportowych, którzy chcą dzielić się doświadczeniami organizacyjnymi i podnosić swoje kompetencje w zakresie zarządzania biegami masowymi. Każdego roku uczestnikami tego wydarzenia są dyrektorzy dużych i mniejszych imprez biegowych, dyrektorzy ośrodków sportu i rekreacji, przedstawiciele samorządów lokalnych, mediów związanych z tematyką sportową, dostawcy rozwiązań IT niezbędnych do obsługi imprez masowych, producenci i dystrybutorzy sprzętu i akcesoriów dla biegaczy, a także pracownicy naukowi ośrodków akademickich zajmujący się problematyką zarządzania w sporcie.

Niewątpliwą atrakcją dla uczestników są spotkania ze znakomitymi biegaczami, herosami biegów ultra, olimpijczykami. Dotychczas gośćmi specjalnymi byli m.in. Patrycja Bereznowska, Piotr Hercog, Marcin Świerc, Andrzej Radzikowski, Artur Kujawiński, Jerzy Skarżyński, Jan Huruk, Michał Bartoszak, Małgorzata Sobańska, Grażyna Syrek, Lidia Chojecka, Patrycja Wyciszkiewicz, Paweł Januszewski, Artur Urbaś.

Fundacja "Festiwal Biegów" jest Patronem Merytorycznym konferencji.

Zapraszamy

Organizatorzy


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce