Biegaj w domu, ścigaj się na... Route 66 [WIDEO]


Brakuje Ci motywacji do pokonywania kolejnych kilometrów? Spróbuj pościgać się na legendarnej drodze nr 66. Podejmij wyzwanie The Route 66 Virtual Fitness Challenge.

Aby pokonać 2280 mil z Chicago do Los Angeles (ponad 3668 km) nie musisz lecieć do USA. Wystarczy, że ściągniesz aplikację na swojego smartfona. Za każdym razem, gdy pobiegniesz w dowolnej lokalizacji, przesuwasz się na wirtualnej mapie. To, kiedy dotrzesz do celu, zależy tylko od Ciebie. 

Motywacji dodadzą Ci znajomi, którzy mogą przyłączyć się do wyzwania i ścigać się z Tobą w drodze do Kalifornii. Twórcy aplikacji prowadzą też globalny ranking uczestników i honorują kolejne osiągnięcia uczestników... wirtualnymi kartkami pocztowymi. Każdorazowo możemy też podglądnąć nasze położenie i otaczający krajobraz w Google Street View.

Route 66 Virtual Fitness Challenge dedykowana jest biegaczom, ale też kolarzom, miłośnikom marszów nordyckich czy innych dyscyplin opartych na pokonywanym dystansie. Motywuje do aktywności i uzupełnia trening o to, co najważniejsze - dobrą zabawę. Co ciekawe, po ukończeniu wyzwania możemy zamówić sobie jak najbardziej realny medal pamiątkowy czy koszulkę! 

Dane rejestrowane w aplikacji można eksportować do systemu Fitbit, Strava, Map My Run czy Runkeeper, co tylko podnosi funkcjonalność The Route 66 Virtual Fitness Challenge.  

Strona aplikacji: www.theconqueror.events/route66

red.


Polecamy również:


Podziel się: