Znaczniki | Festiwal Biegów

Tagi

32. Maraton Wrocławski Krzysztof Kolatzek renata grabska Bieg Mikołajowy w Poznaniu (7.12.2014)
Hanna Nejfeld PGE On The Run #3 w Warszawie (12.3.2015) 2. Poznański Bieg Niepodległości (11.11.2017) DOZ Maraton Łódzki z PZU (19.4.2015)
Mikołajkowy Kompas Bieg(z)USiem pod Egidą w Chorzowie (10.10.2015) Bieg Dziewięciu Górników na Śląsku (16.12.2015) 19. Międzynarodowy Bieg Uliczny w Jaworznie (30.08.2014)
cytryna august jakubik ruda śląska Trójmieście i Szczecinie (14-15.1.2017) 4. Luboński Bieg Niepodległości (11.11.2014)
Runner's World Super Bieg w Miękini (17.4.2016) Zakopiański Weekend Biegowy z Sokołem (3-5.6.2016) Agnieszka Kruszewska-Senk Myślenice
34. Tomaszowski Bieg im. Bronisława Malinowskiego (6.9.2015) Lachersi Heike Drechsler Piątka z Hopferem w Warszawie (13.12.2017)
2. Rafako Półmaraton Racibórz (28.8.2016) Dubai Marathon Biegam Po Łodzi bieg fiata
Grand Prix Krakowa w Biegach Górskich 2014/15 - prolog (18.10.2014) 2. Bieg Agrobex Piastowska Piątka w Pobiedziskach (22.1.2017) Cztery Pory Roku - Lato w Siemianowicach Śl. (2.7.2016) Bieg Trzech Kopców
BAA Trójmieście i Szczecinie (16-17.1.2016) 4. Piętnastka im .Macieja Frankiewicza w Poznaniu (23.5.2015) pomoc
zapotrzebowanie energetyczne Alberto Salazar Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w biegach przełajowych w Łodzi (26.11.2016) 36. Bieg Nadwiślański
Rodzinna Dziesiątka 39. Biegu Piastów (21.2.2015) HIll Nordic Walking Pielgrzym 2017 / 4. Karnawałowe Biegi Górskie na Górze św. Anny (7.1.2017) Wim Hof
2. Ultramaraton do Gorących Źródeł w Aleksandrowie Łódzkm (18.2.2017) Dycha Pomarańczowej Pomocy w Kędzierzynie-Koźlu (20.11.2016) Mińsk Mazowiecki bieganie po schodach
Koralowa Strefa Dziecka w Olszance (17.6.2015) Bieg Górski w Podstolicach Grand Prix Warszawy - bieg finałowy (8.11.2014) 2. Bieg im. Jana Sajdaka w Burzynie (14.6.2015)
Marsz-o-Bieg Śląskie Bieganie Prime Food Triathlon Przechlewo Łemkowyna Ultra Trail
Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa i Maraton Pędziwiatra w Gliwicach (25.6.2016) Nowa Wieś Twierdza Modlin 3. Ultra Maraton i Ćwierćmaraton BIeszczadzki w Cisnej (11.10.2015)
CITY TRAIL w Lublinie i Warszawie (28-29.11.2015) Bieg po Choinkę w Lublińcu (20.12.2014) Festiwial Biegowy 3. Bieg bez Napinki w Aleksandrowie Łódzkim (3.3.2018)
Bieg na Jaworzynę i MP w Hill Nordic Walking (11.9.2016) 10K Parking Relay w Warszawie (6.1.2018) 8. Bieg Marszałka w Sulejówku (13.6.2015) PZU Alpin Sport Tatrzański Bieg Pod Górę w Zakopanem (17.10.2015)
Panewnickie Dzikie Biegi w Katowicach (15.11.2015) Warsaw Track Cup - runda 1 (18.5.2015) 1. Bieg Instytutu Lotnictwa w Warszawie (19.10.2014) 6. Bałtycki Maraton Brzegiem Morza w Jastarni (29.8.2015)
Katowicki maraton na rolkach Łódź Park Tour 2017 - runda finałowa (16.3.2017) Golden trail world series Obejdziem Szczecin
UBS Grapa Vertical w Szczyrku (9.5.2015) 3. Łódzki Bieg Niepodległości Maraton Cyborg Bieg Po Zdrowie w Poznaniu (29.8.2015)
Jarosławska Piona 3. Bieg i Marsz Powstańca w Dobrej (22.2.2015) Brooklyn Half Marathon Bieg na Piątkę 37. PZU Maratonu Warszawskiego (27.9.2015)
11. Dobrodzieńska Dycha w Dobrodzieniu (16.7.2016) Warszawa Nocą - etap 4 (11.2.2015) 1. Bieg Powstania Wielkopolskiego w Poznaniu (27.12.2015) 6. Bieg o Laur Św. Wawrzyńca
Przemyska Piona Łomnica Zdrój Górski Bieg Muszyny (17.1.2016) samochód
3. Bieg Noworoczny w Warszawie (1.1.2017) BUT Bieg na Szczyt Rondo 1 w Warszawie (12.3.2016) 20. Żoliborski Bieg Mikołajkowy w Warszawie (6.12.2015)
11. Śląski Maraton Noworoczny CYBORG w Chorzowie (1.1.2017) 8. MAZDA Półmaraton Ślężański w Sobótce (21.3.2015) Warszawie i Szczecinie (20-21.2.2016) 1. Mistrzostwa Polski Nordic Walking na Jaworzynie Krynickiej (13.9.2015)
6. Bieg Twardziela w Raciborzu (25.2.2017) Memoriał im. Mieczysława Króla-Łęgowskiego w Zakopanem (24-25.2.2018) Spartathlon Kiełki na widełki
„Biegnij i Maszeruj - Otwórz Serce na Kilometr” w Legnicy (17.3.2018) Góry 2017 - zdobycie Jaworzyny Krynickiej (10-11.2.2017) Ogród Saski (16.12.2015) Ultra Łabowa
clean eating maraton nowojorski Sanok Bieg Przodownika Dąbrowa Górnicza
Półmaraton Ciechocinek Niebieski Bieg Świadomości 3. Bieg Wegański Bydgoszczy i Szczecinie (19-20.11.2016)
12. Bieg Ulicą Piotrkowską 82. Plebiscycie Warsztaty nordic walking w Krynicy (12.9.2015) 1. Półmaraton Słupsk
6. Półmaraton Chmielakowy o Puchar Burmistrza Krasnegostawu (19.8.2017) Sprawdź się sam Kleszczów GP Ostrowa Wielkopolskiego
Olga Łyjak Cortina trail Maraton Solidarności Sebastian Karaś
Jeżobieg dla WOŚP w Zgierzu (15.1.2017) Galeria prac konkursu „Lodowy Puchar Mistrza” w Jerzmanowicach Niepołomice Biegają 3. Biegu Niepodległości w Jeleniej Górze (11.11.2016)
Błażej Stankiewicz Bieg Niepodległości z Wąsem we Wrocławiu (11.11.2014) 23. Bieg na Ślężę w Sobótce (28.5.2016) 12. Maraton Komandosa w Lublińcu (28.11.2015)
Wawerska Piątka w Warszawie (14.09.2014) 1. Rudzki Półmaraton Industrialny (1.8.2015) 6. PZU Festiwal Biegowy - Strefa PZU (11-13.9.2015) stan wojenny
Puchar 38. PZU Maratonu Warszawskiego - bieg na 5 km (30.4.2016) Grajewo On the Run by PGE w Warszawie - bieg 5 (26.5.2015) Ultramaraton Trzy Korony
5. Bieg Tropami Śląskich Dinozaurów w Lisowicach (1.5.2016) Cross Doliny Małej Panwi Maraton Wolności Bieg Sarny i Jelenia w Maciejowej (6.5.2018)
Julianów na Piątkę w Łodzi (24.3.2018) Półmaraton Kurpiowski Noc 3. Dziesiątka Babicka w Startych Babicach (7.4.2018)
Limone Extreme Skyrace Bieg Nowohucki International Goral Marathon w Jaworzynce k.Istebnej (20.8.2017) 24. Bieg Fiata w Bielsku Białej (29.5.2016)
13. Bieg Mikołajkowy na Kabatach (5.12.2015) Wenecja 1. Woźnicki Bieg Uliczny (15.11.2015) 61 kilometrów
Puchar DOZ Maratonu Łódzkiego z PZU - 25 km (15.3.2015) Urle 5. Bieg Tygrysa w Orzyszu (30.1.2016) Cross Mikołajkowy
Maratonu Wolności Siedlce Bieg Sobiborski K-B-L
Półmaraton Pobiedziska 3. Krakowski Nocny Bieg Św. Mikołajów i Śnieżynek (6.12.2014) Charytatywny Marszobieg Losowanie samochodu
Bieg o Podkowę ITRA Etixx Silesiaman Triathlon Gliwice (14.6.2015) 25. Bieg Konstytucji 3 Maja w Warszawie (3.5.2015)
13. Maraton Komandosa w Lublińcu (26.11.2016) Widziszewo 10. Bieg Katorżnika w Lublińcu-Kokotku (15-16.08.2014) 7. Bieg im. Pawła Lorensa w Tychach (5.3.2017)
Strefa EXPO ORLEN Warsaw Marathon 2016 (21-24.4.2016) Ośrodek Szkoleniowo – Wypoczynkowy Pod Kamiennikiem w Porębie k. Myślenic UTM 5. Dycha Anny Wazówny w Brodnicy (3.7.2016)
Silesia Minimarathon Bieg Sylwana Gliwicka Parkowa Prowokacja BIegowa - podsumowanie (27.12.2014) Nocny Bieg i Nordic Walking
3. Międzygrupowy Zlot Nordic Walking w Żarkach (4.2.2017) Luboń Bieg o Śnieżną Kulę EXPO 8. PKO Festiwalu Biegowego w Krynicy-Zdroju (8-10.2017)
25. Półmaraton „Cud nad Wisłą 14. Bieg Mikołajkowy Powitanie Zimy Wieliszewski Crossing w Wieliszewie - finał (19.9.2015) 10. Cross Maraton Przez Piekło Do Nieba w Selpii (16.5.015)
7. Bieg Walentynkowy w Dąbrowie Górniczej (18.2.2018) Puchar Polski i Puchar Europy Nordic Walking w Elblągu (19.9.2015) VCM 5. Krakowski Nocny Bieg Św. Mikołajów i Śnieżynek (6.12.2016)
Marek Plawgo Bieg Sztafetowy w Siemianowicach Śląskich (12.6.2015) Półmaraton w Delhi Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa - runda 11 (21.11.2015)
Nocny Marek 3. Pogoń za Wilkiem w Mosinie (25.7.2015) Chudy Wawrzyniec w Rajczy k.Żywca Majorka
bieg oraz nordic walking (16.5.2015) Jakub Burghardt Felix Kandie 26. Halowe Mistrzostwa Polski Weteranów w Lekkiej Atletyce w Toruniu (25-26.2.2017)
14. PKO Cracovia Maraton (19.4.2015) blog 10. PKO Półmaraton Rzeszowski (9.4.2017) 7. Mistrzostwa Polski w biegu 24-godzinnym w Katowicach (27-28.09.2014)
Suwałki Pucharu Wielkopolski Nordic Walking Ołomuniec Virgin Money London Marathon (26.4.2015)
5. Pogrom Wichra w Oleśnicy (23.8.2015) skleroterapia Katarzyna Golba praca rąk
żywienie Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa - runda 5 (23.4.2016) Noraftrail w Zalesiu (19.9.2015) 3. RAFAKO Półmaraton Racibórz (28.8.2017)
ciężary Mammut - Bieg na Babią Górę Bieg Pamięci Powstań Śląskich 28. Bieg Przyjaźni
Bieg na 5 km dla Paulinki w Praszce (28.6.2015) 10. Wodzisławski Półmaraton (6.11.2016) 7. PZU Bieg po Nowe Życie w Warszawie (5.9.2015) Pułtusk
Panewnicki Bieg Dzika w Katowicach (14.12.2014) w Zabrzu (16.12.2017) #TurboChajzerNBrun w Warszawie [8.4.2018) 5. Test Coopera Night Runners w Katowicach (21.3.2015)
2. Bieg Instytutu Lotnictwa w Warszawie (11.10.2015) Bieg Uliczny Św. Jakuba Bełchatowska Piętnastka w Bełchatowie (22.11.2015) Barcelona
4. Roztoczański Międzynarodowy Maraton Jaworów-Lubaczów (10.5.2015) Rzeszowska Strefa Postaw na Lewka - po raz drugi zBiegiemNatury Warszawa
Alicja Chybicka Najszybsza Dycha w Życiu Gliwice Textillcross w Łodzi (14.5.2016) 37. Półmaraton Wiązowski (5.3.2017)
Horror Run w Bielsku-BIałej (28.10.2017) Pierwsza Wioletta Ilja Marczuk 2. Zelowski Szus o Czółenko (26.3.2017)
Dzień Kobiet w Koszwicach (6.3.2016) Szczecinie i Katowicach (15-16.10.2016) Korona Ziemi Przasnyskiej Bieg Himalaistów w Lądku Zdroju (20.09.2014)
Grand Prix Warszawy 2015 - finał na Kabatach (17.10.2015) 2. Bieg o Breńskie Kierpce w Brennej Daniel Stroiński Bieg Utopca
Bieegi Malopolski 4. Wiosenny Cross w Łodzi Powsin Ambasador Festiwalu Biegowego
Narodowy Dzień Sportu Tolerancja na sportowo Leśne Run - runda 2 (11.6.2016) I Bieg Górski
Piotr Huzior 20. Bieg Bacy Dźwirzyno szkolenia
Biegi Małopolski w Krynicy (9.9.2016) koszulka kompresyjna Bieg Instytutu Lotnictwa Grand Prix Żoliborza - runda 1 (11.4.2018)
2. Bieg Sądeczan w Starym Sączu (9.8.2015) - galeria zbiorcza Dariusz Cupiał Bieg w Sukniach Ślubnych Bieg 7 Dolin 2016 w Krynicy - meta (10.9.2016)
4F Praska Piątka w Warszawie (28.8.2016) Tomasz Nowaczyk 4. Bieg Flagi w Warszawie (2.5.2016) Leśne Run w Zabrzu - Wiosna (2.4.2016)
Rudawa IAU ekiden Mistrzostwa Polski w Biegach Wysokogórskich
Biegi Śniadaniowe Kraków Business Run (3.9.2017) Rafał Kot 2. Bieg Wolski w Warszawie (21.4.2018)
Dec-Run 14. PKO Cracovia Maraton: na mecie (19.4.2015) BeskidSki Cross w Jaworkach (12.10.2014) 5. Bieg Aleksandrowski z okazji Święta Wojska Polskiego (15.8.2017)
Andrzej Wereszczak 4. Bieg Niepodległości w Rytrze (11.11.2016) Letnie GP Łodzi Run or Death (29.10.2016)
Icebug Winter Trail w Nowym Targu (13.2.2016) PKO Bieg Charytatywny w 12 miastach (19.9.2015) Wtorki Biegowe - Maraton na Raty w Siemianowicach Śląskich (30.6.2015) Sztafeta Papieska z Lisowic do Wadowic (15-16.10.2016)
Biegiem na Zakrzówek 2 w Krakowie (24.9.2017) Krakowski Bieg Świetlików - Lato (11.7.2015) Gryfny Bieg Kolorów w Chorzowie (20.6.2015) 2. Bytomski Bieg Świętych Mikołajów (6.12.2014)
Men Expert Survival Race w Warszawie (21.6.2015) Bieg Wierchami Bieg Centaura 15. Bieg Wokół Zalewu Rybnickiego (13.12.2015)
5. Bieg nad Jeziorem Rożnowskim (10.9.2016) Zimowy Bieg Trzech Jezior Anna Czok transport
4. Bieg po Głębokich Dołach w Książenicach (1.10.2016) Runmageddon Beskidy Ilona Polak Plebiscyt Przeglądu Sportowego
Monika Biegasiewicz Biegnij Warszawo 2016 (2.10.2016) Krakowskie Spotkania Biegowe - Bieg Rodzinny RMF FM (18.4.2015) Bieg Lata
Guru Triathlon Warszawski (16.7.2015) Paulina Ruta 2. ICZMP Run w Łodzi (7.4.2018) Michał Bąk
Bieg Wiosny w Siemianowicach Śląskich (2.4.2016) Kobietki Biegają Bieg dla Ani w Gliwicach (12.3.2016) 16. Bieg Europejski w Gnieźnie
Zimowy Półmaraton Gór Stołowych w Pasterce / Szczelińcu (31.1.2015) trening aerobowy 4. Bieg Tygrysa w Orzyszu (23.8.2015) Runmageddon Hardcore / Rekrut / Intro w Szczyrku (21-22.10.2017)
Podkarpacie Wyniki konkursu plastycznego w Kamionce Wielkiej 9. PANAS Półmaraton Ślężański w Sobótce (19.3.2016) energia
Mordownik Szybko po Woli w Warszawie - bieg 2 (10.4.2016) 30. Międzynarodowy Bieg Zaślubin w Kołobrzegu (20.3.2016) Biegowe Święto Dzieci i Młodzieży
Reebok POWERUN by Runmageddon w Warszawie (14.4.2018) Haga Paweł Pery Perykasza 2. Maraton Sztafetowy w Radzionkowie (15.10.2016)
Dolnobrzeski Cross Mikołajkowy Michał Kołodziejczyk Bieg z Klasą w Poznaniu (19.9.2015) Bieg dla Tomka w Dąbrowie Górniczej (7.4.2015)
Grand Prix CITY TRAIL w Olsztynie i Trójmieście (21-22.2.2015) 17. Bieg o Kryształową Perłę Jeziora Narie w Kretowinach (4.7.2015) Arkadiusz Tołłoczko Triathlon Amazonek
4. Bieruński Bieg Utopca (14.1.2018) Runmageddon Rekrut w Gdyni - Babich Dołach (22.5.2016) Podziemny Bieg Sztafetowy w Bochni (11-13.3.2016) XL PL Ekiden w Poznaniu (14.6.2015)
9. Śląski Maraton Noworoczny Cyborg w Chorzowie (1.1.2015) Mountain Touch Challenge 32. Bieg Kosynierów we Wrześni (26.4.2015) Biegu Katorżnika
rekord Guinessa Bieg Mikołajkowy w Bytomiu (6.12.2015) Halowe Mistrzostwa Europy Weteranów 2. Nocny Wrocław Półmaraton
Mielec Bieg Zbąskich Koleżeński Sporting Maraton Leszno (16.08.2014) Grand Prix CIty Trail we Wrocławiu i Katowicach (6-7.12.2014)
18. Mistrzostwa Polski Weteranów w Półmaratonie cukier zumba Asafa Powell
4. Grójecka Dycha w Grójcu (20.09.2014) Runmageddon Rekrut we Wrocławiu (30.7.2016) pokój Z Lajkonikiem wzdłuż Wisły
33. Bieg Chomiczówki / 11. Bieg o Puchar Bielan (17.1.2016) Krzysztof Sowa Bieg Morskie Oko Hanower
PGE On the Run w Warszawie - bieg 2 (14.2.2015) 2. Półmaraton Górski w Jedlinie-Zdrój (24.5.2015) dr hab Halina Zdebska Mikołajkowy Nocny Bieg Chomika w Warszawie (7.12.2017)
Biegaj z Duchami Jurajskimi Ścieżkami w Żarkach (3.6.2015) Königsschlösser Romantik Marathon w Füssen (24.7.2016) Grand Prix Krakowa w Biegach Górskich - bieg 2 (8.11.2014) 19. Międzynarodowy Rudzki Bieg 12h (1.4.2017)
Trójmieście i Łodzi (26-27.11.2016) 4. Maraton Mazury z bazą w Gałkowie (13.6.2015) Running USA Policka Piętnastka
Zakopiański Weekend Biegowy z Sokołem (5-7.6.2015) Agnieszka Zając Myślenicki Bieg Uliczny TechnoGym Indoor Triathlon – Prawy Brzeg w Warszawie (10.12.2017)
35. Bieg Chomiczówki / 13. Bieg o Puchar Bielan w Warszawie (21.1.2018) Lądek Trail Bieg na 15 km w Krynicy (8.9.2017) Piątka z Konopacką w Warszawie (24.7.2018)
2. Red Bull Bieg Zbójników w Białce Tatrzańskiej (24.1.2015) Duch Pogórza w Słonnym (24-25.3.2018) Milanówek Biegam w Małopolsce
bieg filipidesa Grand Prix Krakowa w Biegach Górskim 2. Bieg Beskidnika w Foluszu k.Jasła (1.10.2017) Czwarta Dycha do Maratonu Lubelskiego (10.4.2016)
Bieg Trzech Króli w Częstochowie (6.1.2017) Babia Góra trucht 4. PKO Bieg Niepodległości w Rzeszowie (11.11.2016)
Ryga ALE 10k Run w Łodzi (17.4.2016) Nad Potokiem 36. Bieg Warciański w Kole (23.10.2016)
Lavaredo Ultra Trail w Cortina d'Ampezzo (27.6.2015) Rodzinne Biegi Przełajowe w Nowym Sączu (29.5.2016) Pielgrzym na Górze Św. Anny (3.1.2016) 2. Ultramaraton GWINT w Grodzisku (9.5.2015)
Dycha z Obkładem miód bieganie z dzieckiem Koralowa Strefa Dziecka w SP im. M. Skłodowskiej-Curie w Łukowicy (9.6.2015)
Bieg Granią Tatr Grand Prix Warszawy - Bieg na Siekierkach (20.6.2015) Panewnicki Bieg Dzika w Katowicach - runda 3 (6.5.2016) (Z) Piechotą po schodach dla WOŚP w Łodzi (14.1.2018)
5. Wielka Ursynowska w Warszawie (4.9.2016) Marszon Ślęża Katowice Wieczorową Porą - etap 3 (21.1.2015)
Prime Food Triathlon Przechlewo (3-4.9.2016 Łemkowyna Ultra-Trail w Beskidzie Niskim (24-26.10.2014) Gliwicka Prowokacja (29.10.2016) Tychy
3. Ultramaraton Podkarpacki w Rzeszowie (7.5.2016) CITY TRAIL w Lublinie i Warszawie (3-4.12.2016) Bieg po Nowe w Łodzi (21.5.2016) jarmuż
Festowal Biegowy 3. Bieg Burzyński im. prof. J. Sajdaka z REGATTĄ (11.6.2016) Bieg na Kicarz 11. Accreo Ekiden w Warszawie (10.5.2015)
8. Bieg na Szczyt Rondo 1 w Warszawie (25.2.2018) Panewnickie Dzikie Biegi w Katowicach (25.1.2015) Warsaw Track Cup - runda 2 (9.8.2016) 1. Bieg Konstanciński im. P. Nurowskiego (14.6.2015)
6. Bieg Mateusz Jasiński Sobótczańska Dziesiątka Przegonić Raka
Łódź Park Tour w Atlas Arenie (21.9.2016) Goral Marathon w Jaworzynce k.Wisły (21.8.2016) układ kostny 30. Bieg Sokoła w Bukówcu Górnym k.Leszna (12.4.2015)
City Trail w Poznaniu (25.10.2014) Maraton Dębno Bieg po Złote Kierpce Folusz
3. Bieg Instytutu Lotnictwa w Warszawie (9.10.2016) Brzeg Bieg na Piątkę w Rzeszowie (18.10.2014) 11. Ekologiczny Bieg do Gorących Źródeł w Uniejowie (15.10.2017)
8. Bytomski Półmaraton (18.9.2016) Warszawa Nocą - finał na Ursynowie (11.3.2015) 1. Bieg Rycerski 6. Bieg o Złote Gacie w Brzeszczach (5.3.2016)
Małgorzata Sobańska South Tyrol Ultra Skyrace Kenisa Bekele Przemyśl
Łukasz Gogosz Górski Cross Przełajowy w Krakowie (18.2.2017) Ultra Nurek CITY TRAIL we Wrocławiu i Katowicach (10-11.10.2015)
Maraton Koleżeński w Nadleśnictwie Gołębiewo (4.6.2015) Samsung Irena Women's Run Bieg Przebierańców w Krynicy (12.9.2015) Jedlina-Zdrój
3. Bieg Noworoczny w Warszawie (3.1.2015) But Challenge Bieg Na Szczyt Rondo 1 w Warszawie (14.03.2015) 200. parkrun w Łodzi (23.4.2016)
8. Pabianicki Półmaraton (8.4.2018) Warszawie i Łodzi (13-14.12.2014) 1. MP w CROSS Nordic Walking w Głogowie (23.4.2016) 6. Bieg Walentynkowy w Dąbrowie Górniczej (19.2.2017)
przełaj „Biegowe poranki Ogrodzieniec Ultra-Śledź Puszczy Knyszyńskiej (13.2.2016)
Color Run by PZU w Poznaniu (21.6.2015) Santa Run bieg przygodowy Jerzy Górski
Półmaraton Dąbrowski Funex Orient w Zawoi (28-29.11.2014) 3. Bieg Wielkich Serc w Krakowie (11.1.2015) Bydgoszczy i Łodzi (11-12.2.2017)
22. Bieg Niepodległości Rudzie Śląskiej (11.11.2015.) 12. Bieg Wedla w Warszawie (18.2.2017) 86. MP i MMP w Biegach Przełajowych w Krakowie (29.11.2014) Warta Challange Marathon & Half - 2. runda (17.1.2015)
1. Półmaraton Wielicki w Wieliczce (27.09.2014) 6. Półmaraton im. Janusza Kusocińskiego w Ołtarzewie (21.8.2016) sprawność olimpiada
Ultramaraton 40. Rybnickich Rond (4.6.2017) Cosmet Akademii Kosmetyki I Podologii w Mińsku Mazowieckim Bieg Równonocny w Chorzowie (19.9.2015) Joanna Jabłczyńska
Półmaraton Hajnowski półmaraton Liga Festiwalu Biegowego Niesulice 3. Bieruński Bieg Utopca (15.1.2017) Cajasiete Gran Canaria Maratón
Bieg Niezłomnych 23. Bieg o Lampkę Górniczą Wałcz 1. sieBIEGA Półmaraton Kielecki (10.5.2015)
6. PZU Festiwal Biegowy - Targi EXPO (11-13.9.2015) Puchar 40 PZU Maratonu Warszawskiego - bieg na 5 km w Warszawie (14.4.2018) Grand Prix Cit Trail w Lublinie On The Run w Warszawie (13.1.2015)
5. Bieg Tropem Wilczym w Bytomiu (26.2.2017) Cross Duathlon Gdańsk (18.11.2017) Serock Półmaraton Legnicki – 28. Bieg Lwa Legnickiego (4.10.2015)
geny Noc Zima Góry 2016 w Karpaczu (12.3.2016) 3. Górska Pętla UBS 12:12 w Brennej (5.3.2016) Charytatywny Bieg dla Basi
Lipiański Bieg Partyzanta International Skyrunning Federation 13. Bieg Pułaskiego 1. Zaleski Bieg Górski
61 km Puchar DOZ Maratonu Łódzkiego z PZU - 5 km (15.11.2015) ORLEN Warsaw Marathon - Lekkoatletyka dla każdego (23.4.2016) Urodziny Klaudii i Marka na sportowo w Siemianowicach Śl. (19.3.2016)
5. Bieg Wegański w Warszawie (24.9.2016) Cross Rydułtowski Siedlecki Bieg prawie Górski Bieg Solidarności
Kabaret Czesuaf Półmaraton Powiatu Warszawskiego Zachodnieg noclegi 3. Kuźniański Półmaraton Leśny RAFAMET (14.4.2018)
Losowanie samochodu - głównej nagrody 9. TAURON Festiwalu Biegowego (9.9.2018) Bieg o Podkowę w Krakowie (14.11.2015) Etixx Silesiaman Triathlon w Katowicach (28.8.2016) 25. Bieg Legionów
13. Powstaniec Noniron Duathlon w Dobrej (22.10.2016) Wieczorna Marcelińska Dycha 10. Bieg o Puchar Rektora Politechniki Warszawskiej (14.11.2015) 7. Bieg Marszałka
Strefa nordic walking na Letnim Biegu Piastów (29-30.8.2015) Puchar Maratonu Warszawskiego - bieg na 20 km (30.7.2016) Ostrów Wielkopolski Silesia Run
Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa - runda 1 (19.1.2019) Nocny Bieg Lotto Maniacka Piątka 3. Myślenicki Bieg Uliczny (12.3.2017) Ludwikowice Kłodzkie
Bieg o Żywą Świnię Jacek Będkowski Expo Sport&Fitness Wiosna 2016 w Warszawie (1-2.4.2016) 26. Bieg im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Kobylinie (15.8.2017)
14. Bieg Mikołajkowy w Warszawie (3.12.2016) Bieruń Wielka Izerska Wyrypa 10. Dobrodzieńska Dyha (18.7.2015)
7. Bytomski Półmaraton w Bytomiu (20.9.2015) Puchar Polski Nordic Walking w Kolbuszowej (6.6.2015) Otwórzmy serce dla Kubusia Veronica Campbell-Brown
5. Majowy Piknik Sportowy w Wiączyniu Dolnym (3.5.2015) Marek Rudzki Życiowa Dziesiątka w Krynicy (12.9.2015) Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa - runda 11 (22.11.2014)
Nocny Marek w Puszczy Bydgoskiej (24-25.10.2015) 3. Półmaraton Mikołajkowy w Mikołajkach (6.12.2015) Chyrowa Bieg Ordona w Warszawie (6.9.2015)
Jakub Kuziel Felix Magath 26. Maraton Odrzański w Kędzierzynie-Koźlu (28.10.2018) blue monday
10. Półmaraton Dąbrowski ArcelorMittal Poland (9.4.2017) 7. Pabianicki Półmaraton (2.4.2017) Swansea Paavo Nurmi
Virgin Money London Marathon 2018 (22.4.2018) 5. Półmaraton im. Janusza Kusocińskiego w Błoniu (23.8.2015) Mariola Ślusarczyk skóra
Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa - runda 7 (25.7.2015) NorafWinterTrail 3. Rajd i Bieg Kurierów Sądeckich w Rytrze (28.4.2018) City Cross w Częstochowie (6.9.2015)
Mammut - Ultra Sky Marathon w Zawoi Bieg Pamięci w Warszawie (7.11.2015) Bogdan Wenta 100 kilometrów
7. Silesia Marathon w Katowicach (4.10.2015) Sylwester Karczewski PWSZ Bieg Harcownika
Grand Prix Warszawy - runda 4 (16.4.2016) 2. Bieg Mateuszowy Dąbrówka Bieg Uliczny w Sadku
Bardo 4. Samsung Półmaraton w Szamotułach (19.10.2014) Rzeźniczątko w Bieszczadach (28.5.2016) Postaw na Lewka w Katowicach (9.5.2015)
Zdążyć Przed Rakiem w Katowicach (8.9.2016) Alicja Medak Najszybsza Dycha w Życiu w Gliwicach (25.10.2015) thames trot ultra 50
37. PZU Maraton Warszawski (27.9.2015) LeoBieg Ropczyce Horror Run w BIelsku-Białej (31.10.2105)
Pierwszy w Dębicy bieg w spódnicy (6.3.2016) Wisła 2. Zimowy Górski Maraton Ślężański w Sobótce (14.1.2017) Dzień Sportu
Mistrzostwa Europy Nordic Walking w Roding Szczecinie i Olsztynie (27-28.12.2014) Biegi Górskie 360 Korycin
Grand Prix Warszawy 2016 - runda 1 (13.2.2016) 2. Bieg o Złotą Kaczkę w Toszku k.Gliwic (7.5.2016) Daniel Wosik bartłomiej trela korona ultramaratonów
4. Wycie Szakala o Północy w Łodzi (7.8.2015) Pożegnalny bieg Pauli Radcliffe w Londynie (26.4.2015) Zermatt Tomasz Brzeski
Leśne Run - Wigilia Biegacza w Zabrzu (20.12.2014) Rozgrzewka do Biegu Małopolski z Marcinem Lewandowskim w Krynicy (9.9.2016) I Bieg Mościcki Piotr Kuryło
Wolski Bieg Papieski 20. Bieg Ku Słońcu w Dźwirzynie (1.8.2015) długie wybieganie Mistrzostwa Polski Juniorów Młodzików w Biegach Górskich w Ustrzykach Górnych (11.4.2015)
Szkolny Związek Sportowy koszwice Racibórz Bieg IT w Warszawie - Powsinie (16.5.2015)
Grand Prix Żoliborza 2015 - 10 km (13.5.2015) 2. Bieg SGH w Warszawie (19.4.2015) Bieg w szpilkach w Bytomiu (6.3.2016) Bieg 7 Dolin Kamila Weinberga (10.9.2016)
Bemowski Bieg Przyjaźni w Warszawie (11.10.2015) 4F Świeradów Run w Świeradowie-Zdroju (8.10.2017) Zimowa Bitwa o Łódź - First Frozen Battle (9.1.2015) andrzej gondek 4 desert granice są w nas
Top Auto Białystok (17-18.9.2016) 4. Bieg im. Asi Kenig w Sławsku (25.4.2015) Leśne Run Wielki Finał w Zabrzu (19.12.2015) Ibuprom Sport Żel 5k Run w Łodzi (14.4.2018)
Ekocentryczka Sztafeta Deptaka w Krynicy (10.9.2016) Bieg Kobiet w Krynicy (9.9.2017) parkrun 100-lecie przyłączenia Bródna do Warszawy (9.4.2016)
2. Bieg z Sercem w Parku Śląskim (9.1.2016) Decathlon RUN 3 w Łodzi (26.11.2016) Bieg Andrzejkowy w Wysowej-Zdrój (30.11.2014) 5. Bieg Charytatywny
Zimowe Wyzwanie anemia Towerrunning European Championships 4. Bieg Nowej Wsi (15.8.2015)
Lewis G. Maharam Run Rzeszów ICEBUG Winter Trail w Nowym Targu (14.2.2015) PKO Bieg Charytatywny w Łodzi (19.9.2015)
Eleonora Greenwood Mistrzostwa Świata NW Sztafeta Poprad Aqua Running Krakowski Bieg Świetlików – ZIMA (12.12.2015)
Rajd Krutyni Bieg Koziołków Grzegorz Urbańczyk Paryż Maraton
2. Dębicka Dziesiątka z Tikkurilą (31.5.2015) Diadora Meredith Fitzmaurice Bieg Wiewiórki w Rudzie Śląskiej - runda 1 (13.2.2016)
15. Maraton Energetyków w Rybniku (13.8.2017) 5. Bieg Noworoczny w Warszawie (8.1.2017) Zimowy Bieg Wulkanów Anna Ficner
transvulcania krystian ogły 4. Bieg po Moczkę i Makówki w Czerwonce (19.12.2015) Runmageddon Classic impreza
PLL Koral Wycieczka biegowa Szakali Bałut po Łodzi (17.1.2015) 9. Bieg Św. Urbana w Strzebinie (23.5.2015) Enea Tri Tour Bieg Mikołajów
Monika Gizowska Szybki Mózg w Warszawie - etap 3 (17.6.2015) Biegnij Warszawo 2017 (1.10.2017) Krakowskie Spotkania Biegowe - Bieg w Krawacie (19.4.2015)
Bieg Lata w Siemianowicach Śląskich (4.6.2015) Guzik z Pętelką 2. Indoor Track Run w Łodzi (11.2.2017) dla kobiet
Michał Bernardelli Bieg dla Asi Dariusza Strychalskiego (styczeń 2015) 16. Maraton w Ravennnie (9.11.2014) zimowy rajd nordic walking na Turbacz (12.2.2017)
trening dystans zwiększanie kilometraż 4. Bieg Walentynkowy w Dąbrowie Górniczej (8.2.2015) Runmageddon Hardcore w Warszawie (30.11.2014) Wysowa-Zdrój
9. PKO Poznań Półmaraton (17.4.2016) EPO Szybko po Woli w Warszawie - finał (18.9.2016) 30. Supermaraton Kalisia
Biegowe Wydarzenie Reebok Spartan Race w Warszawie (28.3.2015) Haile Gebresalassie Paweł Przybyła
2. Miechowicki Bieg Świetlika w Bytomiu (21.6.2015) Michał Rynkowski Bieg z Kobyłką kolagen
Bieg dla Tomka w Dąbrowie Górniczej (8.4.2016) Grand Prix CITY TRAIL w Poznaniu i Bydgoszczy (20-21.12.2014) 17. Bieg wokół Zalewu Rybnickiego (10.12.2017) zmiana czasu
Triathlon Charzykowy (11-12.6.2016) 4. Bytomski Bieg Świętych Mikołajów (3.12.2016) Runmageddon Rekrut w Józefowie k.Legionowa (21.1.2017) Pogoń za Wilkiem
XLPL Ekiden A czy ty chodzisz prawidłowo? - inauguracja projektu w Witowie (27-28.2.2016) Moya–Twoja–Nasza 5-tka dla Wiktorii. Biegniemy po zwycięstwo! w Gliwicach (12.4.2017) Słupsk
32. Bieg o Srebrne Czółenko Włókniarskie w Zgierzu (30.5.2015) Biegu Szlakiem Marii Konopnickiej rekord świata Bieg Mikołajkowy w Parku Śląskim w Chorzowie (6.12.2014)
Halowe Mistrzostwa Europy Weteranów w Toruniu (23-28.3.2015) Perły Małopolski w Kościelisku (12.10.2014) 2. Ostrowski ICE MAT Półmaraton w Ostrowie Wlkp. (22.3.2015) Dorota Gruca
Mielnik Bieg zdobycia PASTy Bieg dookoła ZOO Grand Prix CITY TRAIL we Wrocławiu i Katowicach (8-9.11.2014)
18. PKO Poznań Maraton (15.10.2017) Zurich Barcelona Marathon (13.3.2016) Asbel Kiprop Triathlon Szczecin (3.7.2016)
4. Grójecki Bieg Uliczny Runmageddon Silesia Classic w Zabrzu (27.6.2015) Adam Nowicki MTC
Tatra Fest 33. Bieg Kujawiaka we Włocławku (3.5.2015) Krzysztof Tumko Bieg Morsów Króla Neptuna
harcbieg 2. Półmaraton Mustanga w Porebie k.Myślenic (16.5.2015) Dramatycznej Siódemce w Tarnowskich Górach (1.4.2017) Mikołajkowy Nordic Walking
Biegaj z Duchami Jurajskimi Ścieżkami w Żarkach k.Myszkowa (8.7.2016) Konin Bieg Ekologiczny Grand Prix Krakowa w Biegach Górskich - bieg 4 (10.1.2015)
19. MP Weteranów w Półmaratonie w Murowanej Goślinie (7.6.2015) czekolada Bieg Tarnowski w Tarnowie Opolskim (19.11.2016) Trójmieście i Łodzi (5-6.12.2015)
4. Memoriał im. H. Warwasa w Kleczewie (23.5.2015) RunRzeszów AIMS myślenie
Tel Aviv 35. Bieg im. Jacka Kozioła w Radomyślu Wielkim (18.7.2015) Lądek-Zdrój Piątka z Piłsudskim w Warszawie (5.12.2017)
Wilcze Gronie w Rajczy (4.2.2017) 2. Regatta CROSS-MOL – Bieg ścieżkami Miechowickiej Ostoi Leśnej (2.9.2017) Duszniki-Zdrój Milena Grabska-Grzegorczyk
Koral Maraton w Krynicy (11.9.2016) Bieg Flagi 2. Bieg Charytatywny w Mikołowie (23.1.2015) Czwarta Dycha do Maratonu Lubelskiego (9.4.2017)
Bieg Trzech Króli w Łodzi (6.1.2017) 4. Półmaraton Gliwicki / Gliwicka Dycha (22.10.2017) Ryś Berdyś pompki
Aleksander Gardzielewski Nadarzyn 36. Półmaraton Wiązowski (28.2.2016) Rodzinny Bieg Nocny o Puchar Przeglądu Sportowego w Krynicy (10.9.2016)
Hipodromowy Cross Biegowy pielgrzymka 2. Ultramaraton Podkarpacki z bazą w Rzeszowie (9.5.2015) Dycha z obkładem w Daszewicach k.Poznania (18.1.2015)
Koralowa Strefa Dziecka w SP nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Nowym Sączu - filia na Wólkach (20.4.2016) Panewnickie Biegi Dzika - runda 1 (24.1.2015) Waffle Bar w Warszawie 1. AmberExpo Półmaraton Gdańsk (26.10.2014)
5. Wigilijna Dycha w Gnieźnie (24.12.2015) Marta Pruska slow jogging Katowice wieczorową porą - runda 1 (18.11.2015)
Prime Food Triathlon Przechlewo (6.9.2015) Gliwicki Bieg po lotnisku (15.10.2017) Tylicz 3. Veolia Ursus Biega w Warszawie (27.6.2015)
CITY TRAIL w Lublinie i Warszawie (5.6.11.2016) Maraton Benedyktyński Bieg po Nowy Dom w Bereście k.Krynicy-Zdroju (31.1.2016) Jaro
Fifth Avenue Mile 3. Bieg dla Par w Warszawie (12.2.2017) Bieg na Kopiec Powstania Warszawskiego w Warszawie (8.10.2016) 11. Bieg
8. Bieg na Wielką Sowę w Ludwikowicach Kłodzkich (13.8.2017) Panewnickie Dzikie Biegi w Katowicach (27.6.2015) Warsaw Track Cup 2017 - finał (13.9.2017) 1. Bieg na Wzniesieniach w Plichtowie (14.9.2014)
6. Bieg Charytatywny Fundacji Tesco w Krakowie (26.8.2017) Mattias Marquardt Sobótka Kawa Czy Herbata - Palarnia Kawy i Kawiarenka w Mińsku Mazowieckim
Przegonić Zawał Łódź Park Tour-Zima - runda 1 (17.11.2015) Gorce Ultra Trail w Ochotnicy Górnej (13-14.8.2016) układ krążenia
30. Bieg Sylwestrowy w Łodzi (31.12.2014) CITY TRAIL w Poznaniu i Bydgoszczy (14-15.11.2015) Maraton Dookoła Jeziora Sulejowkiego Bieg pod Bursztynową Komnatę
3. Bieg Księżycowy Cross w Ozorkowie k.Łodzi (14.1.2017) Brzeszcze Złote Gacie Bieg na Piątkę w Warszawie (24.9.2017) 11. Górski Bieg Entre (18.11.2017)
8. Cieszyński FORTUNA Bieg (24.4.2016) Parki i Lasy Katowic - runda 1 (26.5.2015) Warszawa Nocą - Sady Żoliborskie (19.11.2014) 1. Bieg Solny o Pierścień św. Kingi w Bochni (4.6.2015)
6. Bieg Piekarczyka Southampton Rotary Firecrakier 8K Przemysław Babiarz Łukasz Lubowiecki
Górski Półmaraton (Wielkanocny) w Centrum Polski w Kamieńsku (31.3.2018) Odprawa Biegu 7 Dolin w Krynicy (11.9.2015) Ultra Sky Marathon CITY TRAIL we Wrocławiu i Katowicach (12-13.11.2016)
Maraton Komandosa Samsung Irena Women's Run w Warszawie (28.6.2015) Bieg Przebierańców w Krynicy (9.9.2017) Poznań. Łódź
Franek Run w Łasku (8.10.2016) 3. Bieg Pamięci Deportowanych Górnoślązaków w Radzionkowie (22.2.2018) Bieg na Szczyt Rondo I w Warszawie (11.3.2017) 2020 - Bieg na 23 kilometry. 2021 - Bieg na 23 kilometry
12-godzinny Podziemny Bieg Sztafetowy w Bochni (7-8.3.2015) 8. PKO Festiwal Biegowy - losowanie samochodu KORAL (10.9.2017) Warszawie i Łodzi (23-24.1.2015) 1. Nadpopradzki Ekobieg
6. Bytomski Półmaraton w Bytomiu (21.09.2014) Specjalistyczne Centrum Rehabilitacji Mobilnej Kill the devil Hill w Karpaczu (29.8.2014) Przełajowa Ósemka w Blachownii (30.8.2015)
„Leśna Dziesiątka” w Żytnie k. Radomska (10.5.2015) Gorzowski Bieg Gwiazdkowy Compressport Maraton Piasków na Saharze (8-14.4.2018)
Sątopy Bieg Przyjaźni Półmaraton Gdańsk FUNmageddon na Jaworzynie Krynickiej (12.9.2015)
Niemcy (14.6.2015) 3. Bieg Wokół Stołu w Siemianowicach Śląskich (28.1.2018) Bydgoszczy i Łodzi (5-6.3.2016) Bieg Niepodległości - Rzeszowska Dycha (11.11.2015)
22. Bieg Uliczny im. W. Korfantego Katowice-Siemianowice Śl. (18.4.2015) 12. CYBORG Maraton Noworoczny w Chorzowie (1.1.2018) 87. MP w Biegach Przełajowych w Iławie (21-22.3.2015) Warta Challange Marathon & Half w Biedrusku (12.12.2015)
1. Półmaraton Zalewu Mietkowskiego w Mietkowie (15.11.2014) 6. Półmaraton Jeleniogórski / Dziesiątka Staropolanki (7.4.2018) sprint Kleszczów na Piątkę (17.9.2017)
psychoterapia ultraMaraton Bieszczadzki z bazą w Cisnej (12.10.2014) Cracovia Marathon Maraton w Koszycach
Second Frozen Battle w Łodzi (17.12.2016) Bieg Równonocny w Chorzowie (24.9.2016) Joanna Lorenc Półmaraton Henrykowski
Gazownik Niesulicka Piątka 3. BMW Półmaraton Praski w Warszawie (28.8.2016) Camille Herron
liga festiwalu biegowego Bieg Nipodległości z Wąsem 23. Bieg Opaleńskich 12. Mikołowski Bieg Uliczny (27.09.2014)
Wałecki Bieg Filmowy 1. Sieradzki Cross Towarzyski (25.4.2015) 6. PZU Festiwal Biegowy w Krynicy - Bankiet Ambasadorów (13.9.2015) Puchar Bielan w BnO - etap 3
Grand Prix CITY TRAIL w 2015 roku - podsumowanie UNIBUD Wiosenny Cross w Łodzi (21.3.2015) 5. Bieg Tropem Wilczym w Krakowie (26.2.2017) Cross Lasów Złotowskich
Maraton Wrocławski serwis Bieg SGH Juniorzy
Półmaraton Leszczyński Duda Cars (20.3.2016) Geoffrey Ronoh 3. Grand Prix BiegamBoLubię Lasy Chojnów (22.10.2017) Charytatywny Bieg Fitness dla Serca w Szałszy k. Gliwic (23.9.2017)
Lisowice Bieg Noworoczny w Lublińcu (1.1.2016) Interrun 24. Bieg Leliwitów w Tarnowie (11.10.2015)
13. Bieg Twardziela w Wodzisławiu Śląskim (25.2.2018) Wesołe Biegi Górskie w Warszawie-Wesołej (28.2.2015) 1. Zduńskowolska Dycha w Zduńskiej Woli (21.6.2015) Stockholm Marathon
ORLEN Warsaw Marathon - wyścig handbike (22.4.2018) 5. Bieg Wielkich Serc w Krakowie (15.1.2017) Marceliński Bieg Jesienny w Poznaniu (16.11.2014) Bieg św. Dominika
kalendarz Półmaraton Powiatu Warszawskiego Zachodniego Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa - Bal podsumowujący (27.12.2015) Nocna Dziesiątka 39. Biegu Piastów (23.2.2915)
3. Leśno Błotny Cross Leśnych Diabłów w Brzedni (25.7.2015) Chi Running Loteria Iwona Kik
European Athletics 25. Bieg Niepodległości w Czechowicach-Dziedzicach 13. Półmaraton Energetyków w Rybniku (31.5.2015) Wiedeń
10. Bieg o Puchar Szymbarskiego Kasztelu w Szymbarku (18.9.2016) 7. Bieg na Wielką Sowę w Ludwikowicach Kłodzkich (14.8.2016) stres Puchar Maratonu Warszawskiego - bieg na 20 km w Międzylesiu (1.8.2015)
5. Gala MANAGER AWARD w Warszawie (22.6.2016) Silesia Run w Jastrzębiu-Zdroju (9.5.2015) Bieg Sylwestrowy na Polanie Jakuszyckiej (31.12.2015) Kamila Wróbel
Półmaraton Suhara Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa - runda 1 (20.1.2018) Nocny Bieg Rodzinny na 5 km 3. Nocny Półmaraton Wrocław (20.6.2015)
Maciej Kramarczyk Bieg o Złotą Kaczkę w Toszku (9.5.2015) Jacek Lelek ExTERMynator w Uniejowie (27.6.2015)
26. Bieg Konstytucji w Warszawie – (3.5.2016) Wielka Wyrypa 10. Dycha Justynów-Janówka (28.4.2018) 7. Charytatywny Bieg
Puchar Polski Nordic Walking w Polanicy (27.6.2015) Verve 10k Run 5. Mysłowicka Liga Crossowa - runda 1 (12.3.2016) Marek Śliwka
Życiowa Dziesiątka z Wiśniowskim - Be the Winner (9.9.2017) Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa - runda 11 (25.11.2017) Nocny Minimaraton Rodziny w Krynicy (12.9.2015) 3. Półmaraton Skoki-Wągrowiec (28.10.2018)
Chyża Dziesiątka Makaron Rządzi Zdrowo Bieg Ostoja Zwierząt w Warszawie (26.11.2016) Jakub Nowak
26. Półmaraton BMI Bieg na 15 km w Krynicy (9.9.2016) 10. PZLA Mistrzostwa Polski w Biegu 24h w Łodzi (8.4.2017)
7. Piknik Ekologiczny w Piwnicznej-Zdrój (31.5.2015) Pabianice #AktywniObywateleDotacje 5. Półmaraton Oleszyce (11.2.2018)

Strony

kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce