Razem po pakiet na Festiwal Biegowy i... na romantyczny wyjazd w Beskid Sądecki! [KONKURS]


Opublikowane w wt., 12/02/2019 - 09:38

Bieganie to sama radość. Gdy naszą pasję podziela najbliższa osoba, radość jest podwójna. Wspólne starty i wyjazdy biegowe potrajają emocje. A są jeszcze biegowe Walentynki!

Pierwsze dwie biegowe pary, małżeństwa lub narzeczeństwa, które:

  • dniach 12-14 lutego w zapiszą się na 10. TAURON Festiwal Biegowy (nowe rejestracje, formularz online TUTAJ), 
  • w terminie 12-14 lutego opłacą start w krynickich biegach (polecamy system DOT PAY dostępny w formularzu rejestracyjnym)
  • i zgłoszą się do nas z krótką historią swojej biegowej - i nie tylko – zażyłości (na adres opinie@isw.org.pl – zdjęcia mile widziane)

otrzymają vouchery na romantyczny pobyt w Beskidzie Sądeckim!

Nagrody ufundowały oficjalne ośrodki pobytowe TAURON Festiwalu Biegowego:

1. Voucher na romantyczny pobyt dla dwojga w Pensjonacie pod Samowarem w Tyliczu, obejmujący 2 noclegi w pokoju 2-osobowym, 2 obiadokolacje, strefę Spa na wyłączność (1h) oraz niespodziankę powitalną. Voucher można wykorzystać do czerwca tego roku (z wyłączeniem Świąt Wielkiej Nocy).

2. Voucher pobytowy dla dwojga w Pensjonacie Flora w Krynicy-Zdroju, obejmujący trzy noclegi ze śniadaniem dla dwóch osób (w sumie 4 dni pobytu) oraz butelkę wina musującego na powitanie. Z voucheru można skorzystać do 31 marca tego roku.

Idealna okazja, by potrenować do biegów w Krynicy. Razem! 

UWAGA. Pary zainteresowanie otrzymaniem upominków, mogą wybrać sobie vouchery – decyduje kolejność zgłoszeń! Stosowną informację można dołączyć do maila z informacją i zdjęciami waszej pary.

10. TAURON Festiwal Biegowy wystartuje 6 września. W programie imprezy jest blisko 30 konkurencji i ponad 300 km tras. Na start zgłosiło się już ponad 4000 osób - przyłącz się! 

Dużo miłości w bieganiu i na co dzień!

Fundacja „Festiwal Biegów”


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce