Weź ślub... na stadionie. Podczas Mistrzostw Europy!


Ślub na 60 000 gości? Organizatorzy Mistrzostw Europy w Lekkiej Atletyce, które w sierpniu odbędą się na Stadionie Olimpijskim w Berlinie, mają ciekawą propozycję dla nowożeńców.

Niemcy oferują organizację ślubu w... kaplicy Stadionu Olimpijskiego. Zorganizują też przyjęcie ślubne w jednym z tzw. boxów obiektu. Oferują przyjęcie na 50 osób, z cateringiem z ciepłym i zimnym jedzeniem oraz napojami (alkoholowymi i bezalkoholowymi) oraz niezbędną obsługą. 

Wszystko to w terminie... Mistrzostw Europy w Lekkiej Atletyce. Proponowny termin ślubu to środa 8 sierpnia, a więc w drugim dniu imprezy. Gospodarze imprezy spodziewają się pełnych trybun, a to ze względu na pożegnany start dyskobola Roberta Hartinga. Sam sportowiec zapowiada, że chętnie spotka sie z nowożeńcami. 

Rywalizację Niemieckiego asa m.in. z naszym Konradem Bukowieckim, goście przyjęcia będą mogli obserwować w komfortowych lożach przynależących do boxu. Panna młoda może nawet rzucić kwiaty do publiczności...

Prócz symbolicznego "wpisowego" (4 500 euro), wymagają od narzeczonych jedynie odwiedzenia - wraz z gośćmi przyjęcia - strefy kibicowania mistrzostw. 

Zainteresowany pary mogą sie zgłaszać do 31 grudnia pocztą internetową na adres: kommunikation@berlin2018.info, lub tradycyjną na adres: Berlin Leichtathletik-EM 2018 GmbH, Hanns-Braun-Straße 1, 14053 Berlin, Germany.

red.


Polecamy również:


Podziel się: