Potrenuj do Biegu Fiata - bezpłatnie!


28 maja w Bielsku-Białej wystartuje 25. edycja Biegu Fiata (10 km). Po raz trzeci organizatorzy zapraszają na treningi do imprezy.

Treningi pn. „Bieg Fiata – możesz to przebiec” są skierowane do wszystkich chętnych, bez względu na poziom zaawansowania biegowego. Zajęcia odbywają się w każdy czwartek o godz. 18.30 na Orliku w Parku Słowackiego przy ulicy Piastowskiej. Zajęcia potrwają do 18 maja.

Treningi prowadzą doświadczeni biegaczy Ewy z Training and Motivation oraz Michał ze Sklepu Biegowowego Bielsko-Biała. Spotkania są urozmaicone, a ćwiczenia zróżnicowane pod względem umiejętności i kondycji uczestników. Rozgrzewka, elementy siły biegowej, stretching, przebieżki, bieg ciągły, kontrola tempa biegu, przygotowanie psychiczne zawodnika, to elementy, o których dowiemy się podczas treningów. Każdy z uczestników otrzymuje prosty plan treningowy zawierający podstawowe elementy treningu. 

- Pokażemy Wam jak powinien wyglądać trening biegowy - zachęcają organizatorzy

Treningi są bezpłatne i nie są prowadzone zapisy. Przychodzimy i trenujemy.  

Organizatorami akcji „Bieg Fiata- możesz to przebiec” są Sklep Biegowy w Bielsku-Białej działający przy Tesco Ekstra przy ulicy Warszawskiej 180, Agencja Sportu i Reklamy Andrzej Filipiak oraz Bielsko-Bialski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

25. Bieg Fiata zaliczany jest do Ligi Festiwalu Biegowego w kat. "Najlepszy Biegacz 5-10-15". Szczegóły cyklu - poniżej.

red. / org.


Polecamy również:


Podziel się: