#SzykujsienaKrynice: PLAN NA SIERPIEŃ naszych uczniów


To już ostatni pełny miesiąc przygotowań naszej treningowej grupy do startu w 8. PKO Festiwalu Biegowym. Ale czas na regenerację jeszcze przed nimi. Zobaczcie jak Joanna, Tomek i Kuba trenują w miesiącu sierpniu. Niebawem plan treningowy Magdaleny. 

Joanna 

Ze sprawozdań Asi wynika, że zbudowała już bazę pod start w Biegu 7 Dolin 64 km . Jednocześnie rozwijane przez naszą podopieczną prędkości wyraźnie spadły, ale... o to chodziło. W sierpniu postaramy się przekształcić siłę w szybkość, starając się nie zgubić wytrzymałości.

Tomek

Tomek ma za sobą mocne wyprawy w Tatry i Beskid Sądecki, a także starty górskie. Długo dochodził do siebie po tamtych wojażach, a w planach... ma kolejny start, tym razem w Gorcach. Nasi trenerzy muszą na to wszytko reagować. W sierpniu stawiamy na poprawę koordynacji - żeby „wszystkie mięśnie grały w jednej drużynie” - jak pisze trener Wojciech Staszewski. 

Kuba

Plany biegowe weszły na kurs kolizyjny z planami życiowymi. Sierpniowe treningi musiały zostać dopasowane do kalendarza - w ten sposób długie wybiegania wypadną Kubie w środku tygodnia. W Krynicy Kuba celuje w Runek Run i wysoką lokatę. 

Magdalena

Magda zapisała się na Obóz Biegowy KS Staszewscy w Rabce, który potrwa do soboty. Swój plan treningów na sierpień pozna po obozie - zależnie od stopnia zmęczenia. 


Archiwalne PLANY TRENINGOWE naszych podopiecznych znajdziecie w sekcji #SzykujsienaKrynice (kliknij w poniższą belkę). Zachęcamy do pobierania planów i dostosowywania do swoich potrzeb. Do Waszej dyspozycji są także PLANY RAMOWE na każdy miesiąc - TUTAJ plan na sierpień.

Piszcie do nas jak idą wasze treningi, jakie macie sukcesy ale i problemy. Wraz z naszymi trenerami staramy się je rozwiązywać na bieżąco - zupełnie bezpłatnie. Grzechem byłoby nie skorzystać! 

red. 


Polecamy również:


Podziel się: