Podlasie: Tylko koszykarki lepsze od biegaczy

Opublikowane w pt., 20/01/2017 - 12:30

Aż dwie imprezy biegowe uplasowały się na podium plebiscytu TOP Regionu 2016 w kategorii Wydarzenie Sportowe Roku.

Konkurs TOP Regionu organizowany jest przez portal podlasie24.pl i Katolickie Radio Podlasie. Czytelnicy i słuchacze oddają głosy na swoich faworytów w kategoriach: najlepsza inwestycja, wydarzenie kulturalne, sportowe i sportowiec roku.

W tegorocznej piątej edycji plebiscytu nominowane zostały aż trzy imprezy biegowe z cyklu Grand Prix Traktu Brzeskiego 2016 - 7. Bieg Siedleckiego Jacka, 5. Piknik Rodzinny Biała Biega i 7. Biegiem przez Platerów.

Po pierwszym etapie głosowania cała trójka znalazła się w finałowej dziesiątce, a w ostatecznym rozdaniu Bieg Jacka zajął drugie miejsce a Biała Podlaska – trzecie. Biegiem przez Platerów otrzymał Wyróżnienie.

Sportowym Wydarzeniem Roku na Podlasiu uznano mistrzostwo Polski U-18 koszykarek MKK SOKOŁÓW S.A. Sokołów Podlaski.

źródło: Bieg Siedleckiego Jacka, Podlasie24.pl