| Festiwal Biegów

Jak zacząć biegać? Jak wytrwać? Podpowiadamy


Opublikowane w pon., 15/06/2015 - 14:50

Bieganie to już nie tylko moda. To sposób na życie tysięcy Polaków. Gdy jedni lubują się w rekreacji, inni pokonują coraz dłuższe dystanse i zdobywają medale w imprezach dla biegaczy-amatorów. Chcemy Wam podpowiedzieć jak łatwo zacząć swoją przygodę z bieganiem i sprawić, by stało się ono przyjemnym hobby, a nie udręką.

Polecamy również:


Podziel się:

9. Riga Half Marathon w „słowiańskim” rytmie - relacja Ambasadora


Opublikowane w śr., 11/06/2014 - 11:46

Bieganie przy okazji podróżowania? Czemu nie! O swoim nieco przypadkowym udziale w półmaratonie w Rydze opowiada nasz Ambasador - Jarosław Rupiewicz

Polecamy również:


Podziel się:

7 maratonów na 7 kontynentach. A ma dopiero 14 lat!


Opublikowane w czw., 14/11/2013 - 15:14

14-letnia Winter Vinecki została najmłodszą w historii biegaczką, która ukończyła maratony na wszystkich siedmiu kontynentach. Wyzwania tego podjęła się, by uczcić pamięć swojego ojca, który zmarł na raka 4 lata temu. Wbiegając na metę maratonu w Atenach 10 listopada

Polecamy również:


Podziel się:

Zabezpieczenie medyczne Festiwalu Biegowego. Skorzystaj z rad ekspertów, organizatorze


Opublikowane w czw., 14/11/2013 - 14:43

Polecamy również:


Podziel się:

Przygotuj się do zimy i nart z Pro-X Walkerem [TEST WIDEO]


Opublikowane w czw., 14/11/2013 - 14:30

W ostatnich dniach mocno zachęcaliśmy Was do spróbowania nart biegowych w zimie. Dziś, wraz z naszym partnerem, chcemy Wam pokazać, jak łatwo można przygotować się do biegania z tym sprzętem. Pro-X Walker, bo to akcesorium chcemy Wam polecić, można wykorzystywać także na wiele innych sposobów.

Polecamy również:


Podziel się:

Witaminy ze straganu. Co jeść w listopadzie?


Opublikowane w czw., 14/11/2013 - 14:21

Pogoda nie pozostawia żadnych złudzeń. Sklepy oferują coraz mniej świeżych warzyw i owoców, tymczasem dietetycy namawiają nas do komponowania posiłków z produktów sezonowych. Sprawdziliśmy, na co jest teraz „sezon” i co jest najlepszym źródłem witamin dla biegacza w listopadzie.

Polecamy również:


Podziel się:

Spirit of the Marathon


Spirit of the Marathon to film dokumentalny, którego produkcji podjęli się reżyser i maratończyk Jon Durham, producent Gwendolen Twist i trzykrotnie uhonorowany Nagrodą Akademii Filmowej Jonathan Harris.
To opowieść o sześciu biegaczach w różnym wieku, odmiennym statusie społecznym, mniej lub bardziej spełnionych zawodowo i prywatnie, których łączy ten sam cel ? wyzwanie, jakim jest udział w Maratonie w Chicago.

Strony

kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce