Wolontariat podczas Festiwalu Biegowego w Piwnicznej-Zdroju!

Wolontariat podczas Festiwalu Biegowego w Piwnicznej-Zdroju!


Chcesz zobaczyć jak wygląda organizacja dużego eventu "od środka", zdobyć nowe doświadczenie i rozwinąć umiejętności praktyczne? Poczuć satysfakcję z pracy przy organizacji najważniejszego wydarzenia biegowego w sezonie? Zgłoś się na wolontariat podczas tegorocznej 12. edycji Festiwalu Biegowego w Piwnicznej-Zdroju.

Festiwal Biegowy to wydarzenie sportowe, które na terenie Beskidu Sądeckiego od ponad 10 lat organizuje Fundacja Festiwal Biegów. Festiwal Biegowy jest jedynym tak wszechstronnym i różnorodnym wydarzeniem biegowym w Polsce, gromadzącym sportowców - amatorów. Program sportowy trzydniowej imprezy obejmuje ponad 20 konkurencji biegowych i nordic walking, rozgrywanych na trasach o łącznej długości przekraczającej 300 km. To także jedno z największych wydarzeń sportowych w Polsce, z frekwencją, która z roku na rok rośnie. Ofertę Festiwalu uzupełniają targi EXPO, warsztaty i seminaria dla osób aktywnych, koncerty plenerowe czy różnorodne strefy aktywności. Festiwal Biegowy to przedsięwzięcie, które ma na celu promocję aktywności ruchowej społeczeństwa, rekreację i integrację, a także stworzenie warunków do bezpiecznej rywalizacji w duchu fair play i z szacunkiem do rywala.     

Jako Organizator posiadamy unikalną wiedzę „know how” – w swoim dorobku mamy ponad 500 biegów, które zorganizowaliśmy. Doświadczenie, które posiadamy stwarza unikalne warunki do poznania mechanizmów działania w branży eventów sportowych. Dołącz do naszego zespołu!

Jeszcze się zastanawiasz?

- Zorganizuj z nami największą imprezę biegową w sezonie 2021!
- Zdobądź wiedzę i doświadczenie!
- Pracuj z ludźmi, którzy znają się na tym, co robią – ucz się od nich!
- Weź udział w szkoleniach, które przygotują Cię do pracy na miejscu!
- Poznaj nowych, ciekawych ludzi oraz przeżyj przygodę!

- Zapewniamy nocleg oraz wyżywienie!

- Last but not least, odbierz pisemne zaświadczenie o praktykach/wolontariacie.

Termin: 10-12.09.2021 r.

Miejsce: Piwniczna-Zdrój

Pytania dotyczące wydarzenia prosimy kierować na maila: wolontariat@festiwalbiegowy.pl

 

FORMULARZ REJESTRACYJNY

 

kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce