CITY TRAIL onTour już na mecie. W Łodzi...

Opublikowane w pon., 01/08/2016 - 09:28

„CITY TRAIL onTour to pomysł zainspirowany naszymi podróżami po Polsce". Tak piszą o tym wydarzeniu organizatorzy.

Już po raz drugi odbył się taki biegowy tour po kraju - w dziesięciu lokalizacjach. Dystans pięciu kilometrów pokonywali zawodnicy kolejno w Lublinie, Olsztynie, Warszawie, Trójmieście, Bydgoszczy, Szczecinie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach i na koniec w Łodzi w Parku na Zdrowiu.

Pogoda letnia - tuż przed startem nadciągnęła burza i troszkę popadało - na czas biegu pogoda powróciła. 221 biegaczy ukończyło bieg

Wśród panów zwyciężył Tomasz Pietrzak z czasem 16:46, drugi na mecie zameldował się Piotr Bętkowski z czasem 16:55 a trzeci -Tomasz Roszkowski (17:09).

Wśród pań bezkonkurencyjna okazała się Zuzanna Mokros (19:01) a kolejne miejsca zajęły Karolina Matusiak (21:24) i Angelika Lichnowska (21:26). Panie walczyły zaciekle do ostatnich metrów o drugie miejsce.

Jak zwykle, imprezie towarzyszyły biegi dla dzieci.

Dla każdego uczestnika specjalny medal, odżywki, owoce i piknikowa atmosfera rozpoczynającego się weekendu.

Więcej zdjęć: TUTAJ