Ostatni tydzień zapisów do Wizz Air Katowice Half Marathon


Opublikowane w pon., 28/05/2018 - 12:38

Do zakończenia zapisów pozostał już tylko tydzień! To najwyższa pora na rejestrację, dla tych osób, które zawsze odkładają wszystko na ostatnią chwilę – przypominają organizatorzy katowickiej imprezy.

Wizz Air Katowice Half Marathon to przede wszystkim biegi w samym sercu Śląska: 21,097 km, 5 i 10 km, Nordic Walking (5 km), bieg sztafetowy (4 x 5 km), biegi dla dzieci (200 m, 400 m, 800 m).

Trasa półmaratonu wzorowana jest na trasie przejazdu kolarzy tour de Pologne.

- Startujemy spod Spodka, a bieg poprowadzi głównymi ulicami centrum miasta, dosłownie w samym sercu Śląska. Dodatkowo mamy dla Was 6 kilometrów rywalizacji po terenach leśnych, a także wspaniałe ostatnie 3 kilometry biegu wśród tłumów kibiców, kiedy to biec będziecie przez Rynek i Aleję Korfantego. Ale to nie wszystko. Na deser przygotowaliśmy dla Was pół kilometra z górki aż do samej linii mety! - wyjaśniaja gospodarze, którymi są linie lotnicze Wizz Air, będące sponsorem tytularnym wydarzenia, Miasto Katowice, będące miastem gospodarzem oraz Fundacja „Cała Naprzód” odpowiedzialna za organizację wydarzenia.

Wizz Air Katowice Half Marathon to także szereg imprez i wydarzeń towarzyszących. Szczegóły na fanpage’u imprezy.

Zapisy do imprezy potrwają do 4 czerwca. Koszt udziału w półmaratonie to obecnie 69 zł, a w biegach towarzyszących 49 złotych. W sumie dostępnych jest 3000 pakietów, w tym jeszcze ok. 490 w półmaratonie.

Organizatorzy przygotowali równie atrakcyjne pakiety startowe, w których znajdą się między innymi vouchery do wykorzystania w liniach lotniczych Wizz Air.

Zapisy do imprezy: TUTAJ. Szczegóły wydarzenia - poniżej.

FestiwalBiegow.pl jest patronem medialnym imprezy. Do zobaczenia na starcie!

red.

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce