Studniówka Festiwalu Biegowego! Ostatnie godziny niskich opłat startowych - oszczędzaj!


Opublikowane w śr., 30/05/2018 - 19:16

Krynickie święto biegów i biegaczy za 100 dni. Po pakiety startowe zgłosiło się już ponad 6450 osób! Dziękujemy za zaufanie i czekamy na tych (jeszcze) niezdecydowanych!

Program sportowy tegorocznej imprezy to ponad 30 konkurencji biegowych i nordic walking, rozgrywanych w górach Beskidu Sądeckiego oraz na ulicach Krynicy Zdroju, Muszyny, Tylicza, Rytra, Piwnicznej-Zdroju. Łączna długość tras przekracza 300 km.

Do zabawy i rywalizacji zapraszamy dzieci, amatorów, profesjonalnych amatorów i zawodowców. Dla tych pierwszych mamy Biegi Deptaka z dystansami 300 i 600 m. Otrzymaliśmy już blisko 200 zgłoszeń od opiekunów dzieci.

Największym zainteresowaniem tradycyjnie cieszy się Życiowa Dziesiątka - najszybszy bieg na 10 km w Polsce. Z Krynicy do Muszyny chce pobiec już blisko 1500 osób! Wg naszych informacji start zaplanowało już wielu znakomitych polskich biegaczy i biegaczek, co ma związek m.in. z wysoką nagrodą finansową dla nowego polskiego rekordzisty trasy - 10 000 zł.

Życiowa Dziesiątka 2018 – nawet 15 000 zł dla polskiego rekordzisty! Kategorie wiekowe i nagrody finansowe co 5 lat!

Festiwalowy Konspol Półmaraton wybrało już blisko 600 osób, Koral Maraton - blisko 200. Oba biegi nocne, na 5 i 7 km, to już ponad 600 zgłoszeń.

Ulicznicy na start! Festiwalowy Konspol Półmaraton dwukrotnie zwiększa pulę nagród! Drużynówka i Krynicki Dyptyk w suplemencie!

Koral Maraton ponownie w randze MP Masters! Wymagający, ale jaka satysfakcja!

Rekordową frekwencję notują festiwalowe biegi górskie! W 100-kilometrowym Biegu 7 Dolin chce pobiec już blisko 850 osób. Do Drużynowego Biegu 7 Dolin 100 km, nowej konkurencji w programie Festiwalu, zapisało się już ponad 30 zespołów. Wśród zgłoszeń mamy wielu biegaczy z zagranicy. Kuszą przede wszystkim nagrody. Łączna pula to ponad 220 000 zł – poziom zaiste światowy!

40 000 zł za REKORD Biegu 7 Dolin 100 km!

Towarzyszące dystanse 64 km (ze startem w Rytrze) i 34 km (start w Piwnicznej-Zdroju) to ponad 1600 zgłoszeń! Runek Run 22 km - rozgrywany po raz pierwszy w niedzielę - to ponad 600 chętnych.

Nowa trasa, nowy termin, jeszcze wyższe nagrody. RUNEK RUN 2018 - górski półmaraton w Krynicy!

Bieg na Jaworzynę (2,6 km pionowej ściany do pokonania) to już ponad 150 zgłoszeń.

Bieg Na Jaworzynę nie do zlekceważenia

Z kolei na linii startu najtrudniejszej konkurencji Festiwalu BIegowego - BRUBECK IRON RUN - chce stanąć 119 biegaczy! 

BRUBECK IRON RUN na Festiwalu Biegowym!

Zapisy na 9. Festiwal Biegowy trwają - nie ma limitu czy losowania uczestników, do festiwalowych biegów można się zapisywać nawet w dniu startu, na pół godziny przed rozpoczęciem danej konkurencji. Ale... tylko do 31 maja obowiązuje niższe wpisowe (drugi próg opłat) - warto więc zapisać się i opłacić start w tym terminie!

Niższe opłaty dotyczą także osób już zapisanych na Festiwal, które jednak nie dokonały płatności za pakiet startowy. Szczegóły swojego zgłoszenia można sprawdzić w Profilu Uczestnika, dokonać ew. korekty w wybranych startach i wnieść opłatę startową. Polecamy system DOT PAY, który w szybki i bezkosztowy sposób umożliwia dokończenie formalności startowych.

Opłatę startową można też wnieść przelewem, na konto Fundacji „Festiwal Biegów” (Solec 85, 00-382 Warszawa): nr. konta: PKO BP SA, 28 1020 1097 0000 7902 0245 8578. Przypominamy, że tylko opłacone zgłoszenie (decyduje DATA I GODZINA dokonania płatności) gwarantuje najniższą opłatę startową oraz otrzymanie pakietu startowego 9. Festiwalu Biegowego..

„Zapisany ale nieopłacony”. Tak dokończysz rejestrację na Krynicę

Zaoszczędzone pieniądze warto spożytkować na doposażenie pakietu startowego - to Ty decydujesz czy i ew. którą z festiwalowych pamiątek (m.in. koszulka techniczna, maskotka Rysia Berdysia) obok niezapomnianych wspomnień chcesz przywieźć do domu z Krynicy.

9. Festiwal Biegowy Forum Ekonomicznego odbędzie się w dniach 7-9 września. Do zobaczenia w Krynicy-Zdroju!

  • Program sportowy imprezy: TUTAJ
  • Regulamin: TUTAJ
  • Rejestracja: TUTAJ
  • Profil Uczestnika Festiwalu Biegowego: TUTAJ

Fundacja „Festiwal Biegów”

Polecamy również:


Podziel się: