Plebiscyty Festialu Biegów: Głosowanie zakończone!

 

Plebiscyty Festialu Biegów: Głosowanie zakończone!


Opublikowane w wt., 09/12/2014 - 11:47


GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE


Przedstawiamy sylwetki kandydatów do nagród, których zgłosiliście i którzy wyrazili zgodę na dołączenie do festiwalowych plebiscytów w edycji 2015. Głosować można przez internet i/lub system SMS. Czekamy na kolejne zgłoszenia!

W drugiej edycji festiwalowych plebiscytów biorą udział imprezy i cykle biegowe odbywające się w okresie sierpień 2014 r. - lipiec 2015 r., oraz dziennikarze i blogerzy zajmujący się tematyką biegową, których efekty pracy zostały upowszechnione w tym samym okresie. 

Aby oddać głos należy skorzystać z formularza internetowego. W plebiscycie na Biegowe Wydarzenia Roku z jednego adresu e-mail można oddać tylko jeden głos na  każde z wydarzeń uczestniczących w plebiscycie (można poprzeć głosem jedną, dwie lub więcej imprez). W plebiscycie na Biegowego Dziennikarza Roku można oddać tylko 1 głos na jednego, wybranego przez siebie  kandydata.

Głosowanie potrwa do 9 września 2015 roku do godz. 12:00. Wyniki plebiscytów ogłosimy podczas Gali 6. PZU Festiwalu Biegowego, która odbędzie się w dniu 11 września w Krynicy-Zdrój.


Kandydaci do tytułu Biegowe Wydarzenie Roku:

Formularz głosowania (kliknij grafikę):


Kandydaci do tytułu Biegowy Dziennikarz Roku:

Formularz głosowania (kliknij w grafikę):


Głosy można oddawać wysyłając wiadomość SMS pod numer 70068 o treści:

  • BIEGI<numer kandydata> uzasadnienie
  • MEDIA<numer kandydata> uzasadnienie

Koszt jednego SMS-a to 50 gr netto (62 brutto)

Z jednego numeru telefonu można oddać tylko jeden głos na wybraną imprezę lub imprezy (można oddać wiele głosów na różne imprezy) a także jeden głos na wybranego dziennikarza (można oddać tylko jeden głos w konkursie).


Kolejne wydarzenia i dziennikarze będą dołączały do głosowania sukcesywnie, wraz z terminem zakończenia tych wydarzeń oraz przesyłanymi i opracowanymi wspólnie z kandydatami zgłoszeniami (te będą przyjmowane do końca lipca 2015).

Czekamy na zgłoszenia! 

Biegowe Wydarzenie Roku (kliknij w grafikę):

Biegowy Dziennikarz Roku (kliknij w grafikę):


Organizator imprezy lub cyklu biegowego, które zdobędzie tytuł Biegowego Wydarzenia Roku w edycji 2015, zostanie uhonorowany nagrodą w wysokości 150 000 zł, z czego co najmniej 100 000 zł zostanie wypłacone w gotówce. Dziennikarz lub bloger, który otrzyma tytuł Biegowego Dziennikarza Roku, zostanie wyróżniony nagrodą w wysokości 30 000 zł.

Zgłaszający kandydatury do plebiscytów oraz głosujący, którzy wraz z oddaniem głosu napiszą krótkie uzasadnienie swojego wyboru (w formularzach na stronie internetowej lub w SMS-ie, w którym oddają głos) wezmą udział w konkursie na najlepsze uzasadnienie. Spośród wszystkich uzasadnień wybranych zostanie 30 najlepszych i najoryginalniejszych, a ich autorzy otrzymają nagrody rzeczowe o wartości 500 zł każda.


Cząstkowe wyniki głosowań:

Stan głosów na 19 sierpnia: ZOBACZ (ostatnie wyniki cząstkowe przed finałem w Krynicy)


Regulaminy plebiscytów: 

Biegowe Wydarzenie Roku: POBIERZ
Biegowy Dziennikarz Roku: POBIERZ


Partnerem plebiscytów na Biegowe Wydarzenie Roku i Biegowego Dziennikarza Roku jest PZU.

PZU

Firma od lat poprzez ofertę produktową i liczne działania prewencyjne i sponsoringowe zabezpiecza zdrowie i życie Polaków. Zaangażowanie w kolejne wydarzenie biegowe wynika z chęci zaadresowania tematu zdrowia i profilaktyki do jak najszerszego grona Polaków. Co roku PZU przekazuje miliony złotych na projekty profilaktyki zdrowotnej i promocji zdrowego trybu życia. Jest już obecne przy takich wydarzeniach jak Maraton i Półmaraton Warszawski, Cracovia Półmaraton Królewski czy Tatrzański Bieg pod Górę.


Partnerzy medialni:

 


Projekt realizowany przy wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki:

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce