Biegowe Wydarzenie Roku 2015/16 – NOMINACJE i GŁOSOWANIE

Biegowe Wydarzenie Roku 2015/16 – NOMINACJE i GŁOSOWANIE


Przedstawiamy pierwsze nominacje do festiwalowego plebiscytu, zachęcamy do zapoznania się z kandydatami i oddawania głosów na swoich faworytów! Pamiętajcie, cały czas możecie nominować wydarzenia do Plebiscytu.

Edycja 2015/2016 obejmuje biegi zorganizowane w okresie od 1 sierpnia 2015 do 31 lipca 2016. Na bieżąco będziemy dodawać kolejne nominacje, ale głosować możecie już teraz. Rozumiemy, że przy takiej ilości wydarzeń biegowych w kalendarzu faworytów możecie mieć kilku. Dlatego nie musicie czekać i wahać się z głosowaniem do ostatniej chwili, możecie wyróżnić kilka imprez i oddać na nie swój głos. Zasada jest prosta – jedna impreza to tylko jeden głos.

Plebiscyt już po raz trzeci gromadzi wszelkiego rodzaju biegi z całej Polski, lokalne i międzynarodowe wydarzenia, pokazującej przeróżne oblicza biegania i podejście do zawodów sportowych. Wśród kandydatów do nagrody możemy znaleźć duże maratony uliczne jak i mniejsze biegi gminne, prowadzące głównymi ulicami miast, miasteczek, leśnymi ścieżkami, górskimi polanami, czy brzegiem morza. U nas każdy jest równy.

Doceniamy organizatorów za wkładaną pracę, propagowane idee, pomysł, zaangażowanie, wytrwałość, poziom organizacyjny, walory sportowe, atrakcyjność wydarzenia, słowem wszystko, co sprawia, że biegacze chętnie biorą udział w imprezie. Sprawdźcie kto już się znalazł w gronie nominowanych i głosujcie!


Pierwsze nominacje w plebiscycie na Biegowe Wydarzenie Roku 2015 / 2016:


Szczegółowy opis kandydatur po kliknięciu w nazwę wydarzenia. 

Swoje głosy możecie oddawać:elektronicznie poprzez formularz głosowania (kliknij GŁOSUJ przy nazwie biegu) lub też wysyłając pod numer 70068 SMS o treści BIEGIabc, gdzie "abc" to numer odpowiadający danej nominacji, lub też wypełniając formularz internetowy (przy nazwie danego biegu). Koszt SMS to 65 gr. z VAT.

Jedna osoba przy wykorzystaniu jednego numeru telefonu może głosować na kilka wydarzeń, przy czym na jedno wydarzenie może zagłosować tylko raz!

Głosowanie potrwa do 7 września 2016, a nagrody i wyróżnienia w tym nowość: za najlepsze biegi do 200, 1000 i ponad 1000 uczestników – zostaną przyznane podczas uroczystej Gali Festiwalu Biegów w Krynicy-Zdrój, w dniu 9 września 2016 roku.

Szczegóły Plebiscytu znajdziecie w Regulaminie: POBIERZ

Formularz zgłaszania kandydatów do nagrody: 

Organizator imprezy lub cyklu biegowego, które zdobędzie tytuł Biegowego Wydarzenia Roku w edycji 2015/16, zostanie uhonorowany nagrodą w wysokości 150 000 zł, z czego co najmniej 100 000 zł zostanie wypłacone w gotówce. 

Zgłaszający kandydatury do plebiscytu oraz głosujący, przesyłając w formularzu lub w wiadomości SMS uzasadnienie swojego wyboru mają szansę zdobyć nagrody rzeczowe - jest ich 15, każda o wartości 200 zł. Kapituła  Plebiscytu wyłoni najciekawsze uzasadnienia. 

Jak co roku do głosowania zachęca pan Zygmunt Berdychowski, inicjator Festiwalu Biegów i Plebiscytu na Biegowe Wydarzenie Roku:

- Zapraszam do naszych konkursów wszystkich biegaczy, organizatorów wydarzeń biegowych, osoby związane z biegami zawodowo i hobbystycznie. Wskażmy całej biegowej Polsce te wydarzenia i organizatorów, których cenimy i wspominamy z sympatią, wzruszeniem. I nagrodźmy ich za to, co dla nas robią!

Partnerem medialnym Plebiscytu jest Telewizja Polska S.A. i TVP Sport

 

Polecamy również:


Podziel się: