Biegowe Wydarzenie Roku 2015/16 – NOMINACJE i GŁOSOWANIE

 

Biegowe Wydarzenie Roku 2015/16 – NOMINACJE i GŁOSOWANIE


Opublikowane w czw., 19/11/2015 - 16:30

GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE

Wyniki Plebiscytu ogłoszone zostaną 9 września o godz. 20:00 podczas ceremonii na scenie 7. PKO Festiwalu Biegowego w Krynicy Zdroju. 


Przedstawiamy pierwsze nominacje do festiwalowego plebiscytu, zachęcamy do zapoznania się z kandydatami i oddawania głosów na swoich faworytów! Pamiętajcie, cały czas możecie nominować wydarzenia do Plebiscytu.

Edycja 2015/2016 obejmuje biegi zorganizowane w okresie od 1 sierpnia 2015 do 31 lipca 2016. Na bieżąco będziemy dodawać kolejne nominacje, ale głosować możecie już teraz. Rozumiemy, że przy takiej ilości wydarzeń biegowych w kalendarzu faworytów możecie mieć kilku. Dlatego nie musicie czekać i wahać się z głosowaniem do ostatniej chwili, możecie wyróżnić kilka imprez i oddać na nie swój głos. Zasada jest prosta – jedna impreza to tylko jeden głos.

Plebiscyt już po raz trzeci gromadzi wszelkiego rodzaju biegi z całej Polski, lokalne i międzynarodowe wydarzenia, pokazującej przeróżne oblicza biegania i podejście do zawodów sportowych. Wśród kandydatów do nagrody możemy znaleźć duże maratony uliczne jak i mniejsze biegi gminne, prowadzące głównymi ulicami miast, miasteczek, leśnymi ścieżkami, górskimi polanami, czy brzegiem morza. U nas każdy jest równy.

Doceniamy organizatorów za wkładaną pracę, propagowane idee, pomysł, zaangażowanie, wytrwałość, poziom organizacyjny, walory sportowe, atrakcyjność wydarzenia, słowem wszystko, co sprawia, że biegacze chętnie biorą udział w imprezie. Sprawdźcie kto już się znalazł w gronie nominowanych i głosujcie!


Pierwsze nominacje w plebiscycie na Biegowe Wydarzenie Roku 2015 / 2016:


Szczegółowy opis kandydatur po kliknięciu w nazwę wydarzenia. 

Swoje głosy możecie oddawać:elektronicznie poprzez formularz głosowania (kliknij GŁOSUJ przy nazwie biegu) lub też wysyłając pod numer 70068 SMS o treści BIEGIabc, gdzie "abc" to numer odpowiadający danej nominacji, lub też wypełniając formularz internetowy (przy nazwie danego biegu). Koszt SMS to 65 gr. z VAT.

Jedna osoba przy wykorzystaniu jednego numeru telefonu może głosować na kilka wydarzeń, przy czym na jedno wydarzenie może zagłosować tylko raz!

Głosowanie potrwa do 7 września 2016 do godz. 12:00, a nagrody i wyróżnienia w tym nowość: za najlepsze biegi do 200, 1000 i ponad 1000 uczestników – zostaną przyznane podczas 7. PZU Festiwalu Biegowego w Krynicy-Zdroju.

Szczegóły Plebiscytu znajdziecie w Regulaminie: POBIERZ (aktualizacja 11.07.2016)

Przyjmowanie zgłoszeń ZAKOŃCZONE.

Organizator imprezy lub cyklu biegowego, które zdobędzie tytuł Biegowego Wydarzenia Roku w edycji 2015/16, zostanie uhonorowany nagrodą o wartości 100 000 zł (aktualizacja 11.07.2016)

Zgłaszający kandydatury do plebiscytu oraz głosujący, przesyłając w formularzu lub w wiadomości SMS uzasadnienie swojego wyboru mają szansę zdobyć nagrody rzeczowe - jest ich 15, każda o wartości 200 zł. Kapituła Plebiscytu wyłoni najciekawsze uzasadnienia. 

Partnerem medialnym Plebiscytu jest Telewizja Polska S.A. i TVP Sport

 

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce